Balogh Balázs: Árvaként a telepen

Balogh Balázs (1940-2014)

Árvaként a telepen

Technika: olaj, farostra ragasztott vászon
Méret: 42 x 72 cm
j.b.l.: B B A
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (477 EUR*, 520 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%