Balogh László: Önarckép

Balogh László (1930)

Önarckép

Technika: olaj, karton
Méret: 60 x 38,5 cm
j.h.: LB 64
ajándék rézkarc Önarcképpel

Ár: 70 000 Ft (194 EUR*, 214 USD*)