806

Udvary Pál (1900-1987)

Bárkák

akvarell, papír, 29,5 x 40 cm, j.b.l.: Udvary Pál
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%