59

Gádor Emil (1911-1998)

Bárkák a folyón

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Gádor E.
HUF 120 000 — 150 000
EUR 386 — 482
USD 417 — 522

Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%