Barokk kétajtós szekrény

99

Barokk kétajtós szekrény- Bedő hagyaték

festett, aranyozott fa, eredeti állapotban,
készült a 18. század vége
207 x 180 x 74 cm
(BE-71)
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 820 EUR*, 5 216 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%