90

Barokk paraván

fenyő kereten festett vászon,
felújított állapotban
59 x 162 cm panelenként
készült a 18 században
(2596)
Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%