11

Ilona Keserü Ilona (1933)

Barokk rajz 1965

Technika: litográfia, papír
Méret: 75 x 60 cm
j.j.l.: Keserü Ilona 1976
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 160 000 Ft