717

Somogyi István (1930-1998)

Baromfiudvar

Technika: olaj, farost
Méret: 100 x 70 cm
j.j.l.: Somogyi István 1983
Kikiáltási ár: 46 000 Ft (148 EUR*, 160 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%