Bécsi antik ezüst asztali kínáló

VILLÁMÁRON ELKELT (Bécsi antik ezüst asztali kínáló)

Technika: 13 latos antik ezüst, üveg
Méret: 11 x 12 cm
70 g, jelzett: Bécs, 1853-as fémjel, feloldatlan fémjel