Bécsi antik ezüst asztali tükör

110

Méret: 44 x 44 cm
13 latos antik ezüst, fazettált tükör, fa hátlap, 44 x 44 cm, jelzett: Bécs, 1859-os fémjel, ..lohiffer mesterjegy
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%