53

Bécsi antik ezüst kínáló

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 122 g, 12 x 17 cm
jelzett: Bécs, 1864-es fémjel, IS mesterjegy
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%