118

Bécsi antik ezüst borospohár

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 76 g, 9 x 7 cm
jelzett: Bécs 18?4-es fémjel, CS mesterjegy (26)
Kikiáltási ár: 25 000 Ft (80 EUR*, 87 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%