57

Bécsi antik ezüst butella

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 382 g, 27,5 x 9 cm
jelzett: Bécs, 184? fémjel
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%