24

Bécsi antik ezüst cukordoboz

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 484 g, 15 x 10 x 8 cm
jelzett: Bécs, 1840-es fémjel, MW mesterjegy
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%