94

Bécsi antik ezüst cukordoboz

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 13 x 15 x 12 cm, 512 g
jelzett: Bécs 1846, AW mesterjegy
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%