Bécsi antik ezüst cukorszóró

175

Bécsi antik ezüst cukorszóró

13 latos antik ezüst, 123 g,
10 x 5 cm,
jelzett: Bécs 1819-es fémjel, LN mesterjegy és adójelek
Kikiáltási ár: 24 000 Ft (67 EUR*, 73 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%