Bécsi antik ezüst díszváza

165

Bécsi antik ezüst díszváza

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 46 x 20 cm
jelzett: Bécs, 1840-es fémjel, IK mesterjegy
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%