203

Bécsi antik ezüst gyertyatartó

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 238 g, 27,5 cm
jelzett: Bécs, 1849-es fémjel, AS mesterjegy
HUF 120 000 — 150 000
EUR 333 — 417
USD 367 — 459

Kikiáltási ár: 80 000 Ft (222 EUR*, 245 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%