Bécsi antik ezüst gyertyatartó pár

251

13 latos ezüst, 221 g, 17 cm, jelzett: Bécs, 1830-as fémjel, elmosódott mesterjegy
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%