196

Bécsi antik ezüst gyertyatartó pár

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 428 g, 26 cm
jelzett: Bécs, 1851-es fémjel, ES mesterjegy
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%