211

Bécsi antik ezüst gyertyatartó pár

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 273 g + 271 g, 27 cm
jelzett: Bécs, 1839-es fémjel, AW mesterjegy
HUF 480 000 — 550 000
EUR 1 333 — 1 528
USD 1 468 — 1 682

Kikiáltási ár: 440 000 Ft (1 222 EUR*, 1 346 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%