Bécsi antik ezüst gyertytartó

58

Bécsi antik ezüst gyertytartó

13 latos antik ezüst, 273+280 g, 26 cm, jelzett: Bécs 1840-es fémjel, AW mesterjegy
Kikiáltási ár: 170 000 Ft (546 EUR*, 591 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%