195

Bécsi antik ezüst gyümölcskínáló kosár

13 latos antik ezüst, 570 g,
22 x 29 x 23 cm,
jelzett: Bécs, 1846-os fémjel, CJ mesterjegy
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%