187

Bécsi antik ezüst gyümölcstál

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 884 g, 38 x 30 x 8,5 cm
jelzett: Bécs 1858-as fémjel, T&CO mesterjegy (5)
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%