98

Bécsi antik ezüst kandeláber pár

Technika: 13 latos antik ezüst, 1059+1074 g
Méret: 64 x 32 cm
jelzett: Bécs, 1858-as fémjel, FZ mesterjegy
Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%