Bécsi antik ezüst kiöntő

74

Bécsi antik ezüst kiöntő

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 7 x 12 cm
95 g, jelzett: Bécs, 1847-es fémjel, FK mesterjegy
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%