Bécsi antik ezüst kiöntő

Bécsi antik ezüst kiöntő

Technika: 13 latos antik ezüst, csont nyél
Méret: 15 x 17 cm
277 g, jelzett: Bécs, 1844-es fémjel FK mesterjegy