130

Bécsi antik ezüst kiöntő

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 296 g, 11 x 17 x 11 cm
jelzett: Bécs 18?1-es fémjel, FT mesterjegy (40)
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%