174

Bécsi antik ezüst merőkanál

13 latos antik ezüst, 240 g,
36 cm,
jelzett: Bécs, 1846-es fémjel, AK mesterjegy
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (100 EUR*, 110 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%