30

Bécsi antik ezüst tálca

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 786 g, Ø 35 cm
jelzett: Bécs 1812-es fémjel,olvashatatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%