191

Bécsi antik ezüst tölcsér

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 27 g, 6 x 4,5 cm
jelzett: Bécs, 18?1 fémjel, feloldatlan mesterjegy
HUF 10 000 — 15 000
EUR 28 — 42
USD 31 — 46

Kikiáltási ár: 5 000 Ft (14 EUR*, 15 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%