Bécsi antik ezüst tűpárna

75

Bécsi antik ezüst tűpárna

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 75 x 10 x 10 cm
jelzett: Bécs, 1862-es fémjel, HW mesterjegy
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%