Bécsi antik ezüst villa 3 db

97

Bécsi antik ezüst villa 3 db

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 101 g
jelzett: Bécs 1830-1832 fémjel, ID mesterjegy
Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%