Bécsi antik ezüst gyertyatartó

52

13 latos finomságú antik ezüst, 159 g, 20 x 11,5 cm, jelzett: Bécs 18?1 körül használt fémjel, IK? Mesterjegy
Kikiáltási ár: 32 000 Ft (103 EUR*, 111 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%