186

Bécsi asztali ezüst só és borstartó

800-as finomságú ezüst, üvegbetéttel, 137 g,
4 x 13 x 7,5 cm,
jelzett: Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, CH mesterjegy
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (100 EUR*, 110 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%