Bécsi ezüst 11 személyes süteményes készlet díszdobozban

181

800-as finomságú ezüst, 443 g,
jelzett: Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, MW mesterjegy
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (181 EUR*, 199 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%