Bécsi ezüst asztalközép

18

Bécsi ezüst asztalközép

Méret: 190 g, 16 x 23 cm
színezett, csiszolt, festett üveg, jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, JC mesterjegy
Kikiáltási ár: 85 000 Ft (273 EUR*, 296 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%