187

Bécsi ezüst asztalközép

Technika: 800-as finomságú ezüst, csiszolt üveg betéttel
Méret: nettó 322 g, 26, 5 x 25 cm
jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, WA mesterjegy
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%