22

Bécsi ezüst áttört kínálótál

Méret: 254 g, 7 x 22 cm
jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, AI mesterjegy ( 10 )
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%