127

Bécsi ezüst borospohár

Méret: 114 g, 14 x 7 cm
jelzett: Bécs 1872-1922 között használ fémjel, EW mesterjegy (46)
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%