193

Bécsi ezüst csengettyű

Méret: 108 g, 10,5 cm
jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, JCK (Josef Carl Klinkosch) mesterjegy
HUF 30 000 — 45 000
EUR 83 — 125
USD 92 — 138

Kikiáltási ár: 15 000 Ft (42 EUR*, 46 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%