187

Bécsi ezüst cukordoboz

800-as finomságú ezüst, 430 g,
12 x 15 x 11 cm,
jelzett: Bécs 1972-1922 közötti fémjel, JZ mesterjegy
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%