Bécsi ezüst cukordoboz
Bécsi ezüst cukordoboz
Bécsi ezüst cukordoboz

34

Bécsi ezüst cukordoboz

800-as finomságú ezüst, 486 g, 14 x 15 x 12 cm, jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, FS mesterjegy, belül aranyozással, javított, zár működik
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%