Bécsi ezüst cukordoboz

79

Bécsi ezüst cukordoboz

Technika: 900-as finomságú aranyozott ezüst
Méret: 8 x 12 x 11 cm
465 g, jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, J. Bannert Wien mesterjegy
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%