Bécsi ezüst cukordoboz

Bécsi ezüst cukordoboz

Technika: 900-as finomságú aranyozott ezüst
Méret: 8 x 12 x 11 cm
465 g, jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, J. Bannert Wien mesterjegy