201

Bécsi ezüst ékszerdoboz

Méret: 598 g, 8 x 16 x 12 cm
jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, feloldatlan mesterjegy, és pesti, 1967-től használt fémjel
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%