207

Bécsi ezüst gyertyatartó

Technika: 800 tisztaságú ezüst
Méret: 307 g, 33 cm
jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, HS mesterjegy
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%