76

Bécsi ezüst kandeláberpár

Méret: 1108 g + 1092 g = 2200 g, 44 cm
jelzett: Bécs 1867-1922 között használt fémjel, szimbólum mesterjegy
HUF 650 000 — 800 000
EUR 2 089 — 2 571
USD 2 260 — 2 782

Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30