Bécsi ezüst keresztelő készlet dobozban

19

Technika: 800-as finomságú ezüst, netto 130 g
kés, villa, kanál teáskanál
jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, LJ mesterjegy
Kikiáltási ár: 24 000 Ft (67 EUR*, 73 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%