Bécsi ezüst kínálótál
Bécsi ezüst kínálótál

94

Bécsi ezüst kínálótál

Technika: 800-as finomságú ezüst, 385 g
Méret: 10 x 16 x 16 cm
jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, FR mesterjegy
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%